Home

Concluzie Specificitate Ascultare csm oradea polo microscop a inlocui Nedreptate

CSM Oradea, eșec usturător la polo pe apă în fața italienilor de la CC  Ortigia. Returul este programat pe 4 martie
CSM Oradea, eșec usturător la polo pe apă în fața italienilor de la CC Ortigia. Returul este programat pe 4 martie

Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al treilea al Ligii  Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al treilea al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM Oradea – Bihorpenet

POLO. CSM Digi Oradea a “zdrobit” Clujul și s-a calificat în semifinalele  Cupei României | Digi24
POLO. CSM Digi Oradea a “zdrobit” Clujul și s-a calificat în semifinalele Cupei României | Digi24

Numeroase schimbări la campioana de polo, CSM Oradea | Ziarul de Sport

Steaua Bucureşti - CSM Oradea în finala Superligii Naţionale la polo

Echipa de polo al CSM Oradea a fost atât de aproape de calificare - BIHON

Echipa de polo CSM Oradea s-a calificat în semifinalele LEN Euro Cup -  Romania24.ro
Echipa de polo CSM Oradea s-a calificat în semifinalele LEN Euro Cup - Romania24.ro

Jadran Split, următorul adversar al CSM Oradea în Liga Campionilor la polo

CSM Oradea Polo - Oficial

Noutati in echipa de polo CSM Oradea: Se desparte de trei jucatori,...

Steaua Bucureşti şi CSM Oradea au terminat la egalitate, în optimile de  finală ale LEN EuroCup la polo
Steaua Bucureşti şi CSM Oradea au terminat la egalitate, în optimile de finală ale LEN EuroCup la polo

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în  fața CSM Oradea
CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat  adversarele
Cupa Federaţiei Române de Polo pentru copii - CSM Oradea şi-a surclasat adversarele

Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele  Euro Cup - Eurosport
Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele Euro Cup - Eurosport

Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III  al Ligii Campionilor | Newsweek Romania
Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III al Ligii Campionilor | Newsweek Romania

VIDEO CSM DIGI Oradea - AN Brescia 6-10. A doua înfrângere pentru orădeni

Polo masculin: CSM Oradea a învins-o la limită pe CS Dinamo, la Bucureşti,  în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea a învins-o la limită pe CS Dinamo, la Bucureşti, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo/ CSM Digi Oradea termină neînvinsă turneul din turul doi al Ligii  Campionilor - Transilvania Reporter
Polo/ CSM Digi Oradea termină neînvinsă turneul din turul doi al Ligii Campionilor - Transilvania Reporter

Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al  Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Bilete la CSM Oradea vs Steaua București

Programul CSM Oradea în returul Superligii Naționale de polo pe apă –  ediția 2021/22 – Oradea in direct
Programul CSM Oradea în returul Superligii Naționale de polo pe apă – ediția 2021/22 – Oradea in direct

Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de  start - BIHON
Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de start - BIHON

CSM Oradea va gazdui turneul Grupei B din turul preliminar al Ligii...