Home

a lui Infraroşu şoim csm zalau handbal telex Drastic FALS

VIDEO HC Zalău - CSM București 23-37. Fetele lui Tadici au jucat de la egal  la egal în prima repriză
VIDEO HC Zalău - CSM București 23-37. Fetele lui Tadici au jucat de la egal la egal în prima repriză

HC Zalau - CSM Bucuresti 24-30 (14-16) - Handbal Club Zalau

Handbal feminin: CSM Slatina pierde în ultimele minute confruntarea cu HC  Zalău | U Cluj, CSM Bistrița și CSM Roman au obținut victorii în etapa cu  numărul 21
Handbal feminin: CSM Slatina pierde în ultimele minute confruntarea cu HC Zalău | U Cluj, CSM Bistrița și CSM Roman au obținut victorii în etapa cu numărul 21

Echipa de handbal CSM Târgu Jiu a încheiat turneul de pregătire de la Zalău  - Impact in Gorj
Echipa de handbal CSM Târgu Jiu a încheiat turneul de pregătire de la Zalău - Impact in Gorj

Antrenorul sârb al CSM Zalău, sfâșiat de durere la școala unde a fost ucisă  fiica sa VIDEO – Q Magazine
Antrenorul sârb al CSM Zalău, sfâșiat de durere la școala unde a fost ucisă fiica sa VIDEO – Q Magazine

Jucatoare, Staff si Conducere HC Zalau

CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața  formației lui Gheorghe Tadici
CSM BUCUREȘTI - HC ZALĂU 27-24 // Crina Pintea a dat recital în fața formației lui Gheorghe Tadici

CSM Slatina, învinsă de HC Zalău - Newsflux

Liga Națională de handbal feminin: CSM București, victorie clară la Zalău.  Corona a pierdut acasă cu CSM Ploiești, iar U Cluj a câștigat la Sebeș |  Ziarul de Sport
Liga Națională de handbal feminin: CSM București, victorie clară la Zalău. Corona a pierdut acasă cu CSM Ploiești, iar U Cluj a câștigat la Sebeș | Ziarul de Sport

Campioana CSM Bucureşti a deschis sezonul de handbal feminin cu o victorie  împotriva lui HC Zalău
Campioana CSM Bucureşti a deschis sezonul de handbal feminin cu o victorie împotriva lui HC Zalău

CN J3, Grupa Speranță 4, Etapa 1 / Debut greu în Speranță pentru junioarele  3. CSM Târgu Jiu - AHC Zalău 27-29 - CSM Târgu Jiu
CN J3, Grupa Speranță 4, Etapa 1 / Debut greu în Speranță pentru junioarele 3. CSM Târgu Jiu - AHC Zalău 27-29 - CSM Târgu Jiu

Handbal club Zalau. Site-ul oficial al echipei salajene.

HC Zalău | Zalau

Stiri despre HC Zalau | Sport.ro

hc zalău - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

hc zalau – Handbal Mania

CSM Slatina câștigă duelul suferinței cu HC Zalău – Handbal Mania

Handbal feminin: Campioana CSM Bucureşti a... | News.ro

CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa  lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro
CSM București - HC Zalău 38-22. "Tigroaicele" au făcut instrucție cu echipa lui Tadici. Meciul a fost LIVE pe Pro Arena și VOYO | Sport.ro

hc zalau – Sport Bacau

HC ZALĂU – CSM SLATINA 23-17 - Handbal Club Zalau

CSM Slatina - HC Zalău, 26-23. Meciul a fost în direct pe Pro Arena & VOYO  | Sport.ro
CSM Slatina - HC Zalău, 26-23. Meciul a fost în direct pe Pro Arena & VOYO | Sport.ro