POLO Oradea - Echipa de polo seniori , CRISUL Oradea , campioana Romaniei  in 1985 ... o poza alb-negru preluata de la Peter Rat si colorata in iulie  2018 ... | Facebook
POLO Oradea - Echipa de polo seniori , CRISUL Oradea , campioana Romaniei in 1985 ... o poza alb-negru preluata de la Peter Rat si colorata in iulie 2018 ... | Facebook

Echipele de la CS Crișul Oradea revin în competiții – Arena Bihoreană

Polo: CSM Oradea, locul 2 la turneul amical... | News.ro

Echipa de polo CSM Oradea pierde jucatori de baza

Echipa de polo CSM Oradea s-a calificat în semifinalele LEN Euro Cup -  Romania24.ro
Echipa de polo CSM Oradea s-a calificat în semifinalele LEN Euro Cup - Romania24.ro

Oradea are din nou o campioana la polo juniori: Echipa juniori III...

Polo: CSM Oradea a cucerit Cupa României – după finala cu Steaua, decisă la  aruncări de departajare! VIDEO – Bihorpenet
Polo: CSM Oradea a cucerit Cupa României – după finala cu Steaua, decisă la aruncări de departajare! VIDEO – Bihorpenet

Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de  start - BIHON
Echipa de polo CSM Oradea a demarat pregătirile: Ambiții mari la ceas de start - BIHON

Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III  al Ligii Campionilor | Newsweek Romania
Echipa de polo CSM Oradea a învins CN Barcelona. S-a calificat în turul III al Ligii Campionilor | Newsweek Romania

Polo masculin: CSA Steaua şi CSM Oradea vor fi adversare în optimile LEN  Euro Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSA Steaua şi CSM Oradea vor fi adversare în optimile LEN Euro Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

Polo: Portarul echipei naționale, Marius Țic, a fost „repatriat” la Oradea

Bilete la CSM Oradea vs Steaua București

Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele  Euro Cup - Eurosport
Polo masculin: CS Dinamo și CSM Oradea și-au aflat adversarele din grupele Euro Cup - Eurosport

Polo: Vicecampioana CSM Oradea a ratat calificarea... | News.ro

Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional  de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct
Cu șase jucători de la CSM Oradea, România a câștigat turneul internațional de polo pe apă U17 din Slovacia – Oradea in direct

Polo pe apă – CS Crișul Oradea

CSM Oradea | Sumar

Polo feminin în România | Studentocraţia

CSМ Oradea scores more than one goal per minute - Total Waterpolo

Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al  Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea s-a calificat în turul al doilea preliminar al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.